E Vitamini, muhtemelen saç dökülmesini durdurabilen ve vücudunuzu serbest radikallere zarar vermekten koruyabilen güçlü bir antioksidandır. Bitkisel yağlarda ve sert kabuklu yemişlerde doğal olarak bulunur; ancak, bunlar kalori ve yağ bakımından yüksektir. Bu nedenle E vitamini takviyesi almak akıllıca bir alternatiftir.

Evion 400 IU (Uluslararası Birimler) eczanelerde ve marketlerde bulunan kapsül formunda bir E vitamini markasıdır.

Evion 400 Avantajları

Alfa tokoferol, E vitamini ile ilgili bir doğal kimyasal bileşikler sınıfıdır. Hava kirliliği, katarakt, diyabet ve adet öncesi koşullara karşı koruyucudur. Evion 400 E vitamini alırken bağışıklık sistemi güçlenir. Evion 400’ün kullanımı kolesterol ve kanser riskini düşürmeyi içerir. Antioksidan özellikleri, hücrelerin yapısına zarar veren serbest radikalleri yok eder.

Genel Sağlık İçin

Evion 400, vücut lipidlerinde çalışan E vitamini sayesinde suda çözünen serbest radikallerle savaşan C vitamini ile uyum sağlar. E vitamini kalp sağlığını, karaciğeri ve safra kesesi fonksiyonlarını destekler. E vitamini, genetik veya tanımlanmamış olsun, akciğerler, pankreas ve kistik fibroz ile ilgili durumlar için de güçlüdür.

E vitamini kanı incelterek kan trombositlerinin yapışkanlaşmasını ve topaklanmasını önler. Daha yüksek dozlarda, E vitamini güneş çarpması ve koroner arter hastalığı veya kalp hastalığı riskini azaltır.

Yorgunluk semptomlarını iyileştirmek için E vitamini ile birlikte C vitamini alındığında kılcal duvarlar hücre düzeyinde beslenir.

Evion 400 vücuda daha birçok yönden fayda sağlar. Yaşa bağlı bir hastalık olan makula dejenerasyonunu önlüyor gibi görünüyor. Evion 400 E vitamini takviyesi alan ateroskleroz hastaları, hücrelerinde gözle görülür şekilde daha az plak birikimi gösterirler.

Menopoz sonrası kadınlarda, Evion E vitamini felçten ölme riskini azaltabilir. E Vitamini, prostat kanseri ve meme kanseri gibi hormonal nedenlerle ilişkili kanser hücresi büyümesini azaltır. Bir otoimmün bozukluk olan lupus eritematozusun tedavisinde yardımcı olduğu gösterilmiştir.

Cilt için

Evion 400’ün kullanımlarından biri cilt için harika olmasıdır. Saf haliyle E Vitamini yağı, herhangi bir cilt iyileştirme sürecine yardımcı olmak için harikadır. Güneşten korunmak için cilt tarafından emilir ve güneş yanığı için harikadır.

E Vitamini yağı yara dokusuna, kırışıklıklara, sivilceye fayda sağlar ve hücre yenilenmesini hızlandırarak cildinizin daha genç görünmesini sağlar – gerçek bir yaşlanma karşıtı fayda.

Cildiniz, kuru, donuk cildi daha tazeleyici ve sağlıklı gösterdiği için E vitamininden yararlanır. Cildinizi başarılı bir şekilde tedavi etmek için parmağınıza, ayak tırnaklarınıza ve kütikülünüze birkaç damla E vitamini yağı sürün.

E vitamini antioksidan özelliği sayesinde harika görünen saçlar için kafa derisine kan dolaşımını teşvik eder.

E Vitamini Nasıl Kullanılır

E vitamini yağda çözünür olduğundan, hücre hasarına ve yaşlanmaya bağlı oksidatif hasardan doku ve hücre zarlarını koruyan serbest radikallere bağlanır. Alzheimer, Parkinson hastalığı olan kişiler için ek E vitamini gerekebilir ve kanın pıhtılaşmasını yavaşlatmak için kullanılır. Bazı insanlar yiyeceklerden E vitamini alamazlar; bu nedenle, E vitamini takviyeleri uygundur.

Doz Önerileri

Vitamin alma dozu ve süresi ile ilgili olarak daima doktorunuzun talimatlarına uyun. Her zaman Evion 400 E vitamini yemekle birlikte ve küçük dozlarda alın. Varfarin, kan inceltici veya başka bir kan sulandırıcı alırsanız doktorunuza bildirin. Yüksek dozda E vitamini, anti-psikotik ilaçlarda önemli kimyasalların alımını engelleyebilir.

 • Yetişkinler ve hamile kadınlar için: günlük 15 miligram (veya 22,5 IU)
 • Emziren kadınlar için: günde 19 miligram (veya 28,5 IU)
 • İçin hemotherapy yan etkileri  200-600 mg vitamin IU 1600-3200 E ağızdan her gün tüketildiğini
 • İçin sk sorunları  bir sargı ile E vitamini yağ 400 mg deri üzerine yerleşmiş
 • Alzheimer / demans için  800-2000 IU, günde 1-2 kez ağızdan alınır
 • İçin nedeniyle tıkanan arterlerin, örneğin ağrı : 300-1600, ağız yoluyla, her gün mg

E Vitamini Kullanmanın Olası Yan Etkileri

Bazı insanlar cilde E vitamini uygulandığında tahriş veya alerjik (aşırı duyarlı) reaksiyonlar yaşayabilir. E vitamini süspansiyonunun herhangi bir bileşenine alerjiniz varsa almayınız. Teorik olarak, yüksek dozda E vitamini aşağıdaki yan etkilere neden olabilir:

 • Mide bulantısı, mide / bağırsak krampları, ishal, siyah katranlı dışkı, dışkıda parlak kırmızı kan
 • Yorgunluk ve halsizlik
 • Baş ağrıları
 • Bulanık görüş
 • Konuşma değişiklikleri
 • Kanama veya morarma
 • Kurdeşen
 • Yüzde, dilde, dudaklarda, boğazda şişme
(Visited 49 times, 1 visits today)
İçerik faydalı oldu mu?
EvetHayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Search Window