Genel

Bu Sorumluluk Reddi Beyanı’nın koşulları (bundan böyle ‘Sorumluluk Reddi Beyanı’ olarak anılacaktır), Amsterdam’da kurulan (‘LeasePlan’) ve Gustav Mahlerlaan 360, 1082 ME, adresinde faaliyet gösteren LeasePlan Corporation NV’ye ait olan bu web sitesinde (www.ilacport.com) ve sosyal medya aracılığıyla gönderdiğimiz mesajlarda geçerlidir. Lütfen bu Sorumluluk Reddi Beyanı’nı dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Bu web sitesine erişerek ve/veya doğrudan bu web sitesi üzerinden ya da aracılığıyla sağlanan bilgileri kullanarak, bu Sorumluluk Reddi Beyanı’nın hükümlerine bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. Belirli ürün ve hizmetlerin hüküm ve koşulları ile bu Sorumluluk Reddi Beyanı arasında herhangi bir uyuşmazlığın söz konusu olması durumunda bu ürün ve hizmetlere özel koşullar geçerli olacaktır.

Bu web sitesinin kullanımı

Bu web sitesinden veya bu web sitesi aracılığıyla sağlanan bilgiler, herhangi bir tavsiye kararının yerine kullanılamaz. Bu bilgilere dayanarak alınan kararların tüm sorumluluğu size aittir.

LeasePlan, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan elde edilen doğru, eksiksiz ve güncel bilgileri sağlamak konusunda kararlı olmasına rağmen, bu web sitesinde veya bu web sitesi aracılığıyla ya da sosyal medyadan sağlanan bilgilerin doğru, tam ve güncel olduğunu açık veya zımni olarak garanti veya beyan etmez.

LeasePlan, bu web sitesini Hollanda’dan kontrol eder ve güvenliği sağlar ve bu web sitesinden veya bu web sitesi üzerinden sağlanan bilgilerin diğer bölgelerde kullanım için uygun ve kullanılabilir olduğuna dair hiçbir beyanda bulunmaz. Bu siteyi başka bölgelerden kullanıyorsanız, geçerli yerel yasalara uyulması sizin sorumluluğunuz altındadır.

LeasePlan, bu web sitesinin hatasız ve kesintisiz işlediğine dair, herhangi bir garanti vermez ya da beyanda bulunmaz.

Bu web sitesini, diğer internet kullanıcılarının kullanımını önlemek, bu web sitesinin işleyişini tehlikeye atmak ve/veya bu web sitesinden veya bu web sitesi aracılığıyla ya da temel yazılım üzerinden sağlanan bilgileri etkilemek amacıyla kullanmak yasaktır.

Üçüncü Şahıs Bilgi, Ürün ve Hizmetler

LeasePlan’ın üçüncü taraf web sitelerine köprü metin bağlantıları sağlaması, LeasePlan’in söz konusu web sitelerinden veya bu web siteleri aracılığıyla sağlanan ürün veya hizmetleri onayladığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantıların kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır ve LeasePlan, söz konusu web sitelerinin içeriği, kullanımı veya erişilebilirliği konusunda sorumluluk kabul etmez. LeasePlan, bu web sitelerindeki herhangi bir içeriğin gerçekliğini, doğruluğunu, akla uygunluğunu, güvenilirliğini ve bütünlüğünü doğrulamamıştır.

Fikri Mülkiyet

LeasePlan veya ilgili ürün sahibi, bu web sitesinde veya bu web sitesi üzerinden sağlanan (tüm metinler, grafikler, fotoğraflar, illüstrasyonlar, uygulamalar ve logolar dahil) tüm bilgilerle ilgili tüm hakları (telif hakları, ticari markalar, patentler ve diğer fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere) saklı tutar. LeasePlan’ın veya ürün sahibinin yazılı ve uygun izni olmaksızın bu web sitesinde veya sosyal medyada yer alan bilgiler hiçbir şekilde kopyalanamaz, indirilemez, yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya yeniden tasarlanamaz. Bununla birlikte, kendi kişisel kullanımınız için bu web sitesinde bulunan bilgileri yazdırabilir ve/veya indirebilirsiniz.

Çevrimiçi İletişim

LeasePlan’e e-posta ile gönderdiğiniz mesajlar güvenli olmayabilir. LeasePlan, herhangi bir gizli bilgiyi LeasePlan’e e-posta yolu ile göndermemenizi tavsiye eder. Şayet, LeasePlan’e e-posta yolu ile mesaj göndermeyi tercih ediyorsanız, bu mesajların üçüncü bir kişi tarafından ele geçirilme, kötüye kullanılma ve değiştirilme riskini kabul etmiş olursunuz.

Yükümlülük Kısıtlaması

LeasePlan ya da ona ait herhangi bir aracı ya da taşeron, aşağıdaki koşullardan doğan, aşağıdaki koşulları içeren fakat bununla sınırlı olmamak üzere, (LeasePlan’e bununla ilgili bilgi verilmiş olsa bile) kâr mahrumiyeti dahil, doğrudan, dolaylı, özel, arızi, önemli, cezayı gerektiren hasarlar veya cezai tazminatlar ile yükümlü olmayacaktır; i) Bu web sitesine erişim veya bu web sitesinin kullanımı ile ilgili olarak, herhangi bir cihaz ya da diğer yazılımda ortaya çıkacak herhangi bir hasar, virüs veya diğer her türlü aksaklıklar. ii) Bu web sitesinde veya bu web sitesi aracılığı ile verilen herhangi bir bilgi. iii) LeasePlan’e ya da size iletilen bilgilerin ele geçirilmesi, kötüye kullanılması veya değiştirilmesi. iv) Bu web sitesinin işlememesi veya kullanılabilir olmaması. v) Bu web sitesinin kötüye kullanımı. vi) Verilerin kaybolması. vii) Bu web sitesi tarafından kullanılabilir hale getirilen herhangi bir yazılımın yüklenmesi veya kullanımı. viii) Bu web sitesi veya LeasePlan tarafından sağlanan bilgilerin kullanımı ile bağlantılı olarak üçüncü şahısların iddiaları.

Yükümlülük kısıtlaması aynı zamanda, LeasePlan yöneticileri ve çalışanlarının yararına düzenlenmiştir.

Uygulanacak Kanun

Bu web sitesi ve Sorumluluk Reddi Beyanı, mevcut Hollanda yasalarına uygun olarak yönetilecek ve yorumlanacaktır. Bu Sorumluluk Reddi Beyanı ile bağlantılı olarak ortaya çıkan anlaşmazlıklar, Amsterdam mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine tabidir.

Bu Sorumluluk Reddi Beyanı’nın çeşitli dillere yapılan çevirilerinde bir tutarsızlık veya yorum farklılığı olması durumunda İngilizce versiyonu geçerli olacaktır.

Değişiklikler

LeasePlan, bu Sorumluluk Reddi Beyanı’nın şartları da dahil olmak üzere, bu web sitesi veya bu web sitesi aracılığıyla sağlanan bilgileri önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Bu Sorumluluk Reddi Beyanı’nın şartları da dahil olmak üzere, bu web sitesi veya bu web sitesi vasıtasıyla sağlanan bilgilerde herhangi bir değişiklik olup olmadığını periyodik kontrol etmeniz önerilir.